top of page
Поиск
  • Фото автораТМ "Довбуш Карпатський"

Неймовірні місця, пов'язані з Олексою Довбушем, які варто відвідати

Фільм "Довбуш" вразив не лише захоплюючим сюжетом та видатними акторами, але й неймовірно красивими місцями, де відбувалися зйомки. Чи хотіли б ви також відвідати ці місця? Якщо так, ось список локацій із фільму "Довбуш", які варто відвідати. Це не спойлер, тож звертайте увагу на подальший зміст!

Ось 10 з них:


1. Колиба, Де Мешкали Опришки


Більшість сцен, що розгорталися з опришками на "Чорногорі", насправді були зняті в околицях хребта Свидовець. Цей хребет, як і Чорногірський, вражає своєю красою, але його відзначає зручний доступ з Драгобрата і більш передбачувана погода. Свидовець славиться своїми мальовничими озерами, що рибалкували та безліччю чарівних стежок. Улітку він відчиняє свої двері для всіх природолюбів.


2. Свірзький Замок


У фільмі, зла князівна обосновувалася в Свірзькому замку, що розташований поблизу Львова. Незважаючи на те, що це місце знаходиться далеко від Карпат, у фільмі воно виглядає природно та переконливо. Свірзький замок знаходиться в селі Свірж, за 40 кілометрів від Львова та доступний для відвідування.


3. Збаразький Замок


Збаразький замок є однією з небагатьох добре збережених фортець у Тернопільській області. Тут можна оглянути старовинні мури, палац і підземелля, і відчути атмосферу середньовіччя.


4. Скелі Довбуша


Фільм про Олексу Довбуша не міг обійтися без знаменитих "Скель Довбуша". Навіть якщо справжній Олекса ніколи там не перебував, всі сцени з його участю на вершині скель були зняті саме тут. Ці скелі, крім того, служили місцем для зйомок сцен боїв і численних інших вражаючих моментів. "Скелі Довбуша" розташовані поблизу села Бубнище на Івано-Франківщині і можуть бути досягнуті через відмінний пішохідний маршрут, що пролягає через Львівську область та село Труханів.


5. Дрогобицька солеварня


Для зйомок сцен з лихварем у фільмі була використана Дрогобицька солеварня. У фільмі один з опришків кидає сина лихваря в справжній соляний розчин, і ця сцена була знята з першої спроби, що принесло радість актору. Дрогобицька солеварня є найстарішим діючим підприємством в Україні і приймає екскурсії для туристів.


6. Церква Святого Юра в Дрогобичі


Нині залишилося дуже мало автентичних дерев'яних церков, проте церква Святого Юра в Дрогобичі - одна з них, і вона також включена в список об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Ця церква розташована поруч з Дрогобицькою солеварнею, тому була використана для зйомок сцен із священником всередині церкви. Церква Святого Юра відкрита для відвідувачів, і поруч з нею знаходиться найвища оборонна вежа Львівщини, яка також віддзеркалює часи Олекси Довбуша.


7. Середньовічний Замок у Кам'янці-ПодільськомуФільм часто згадує Волощину, або сучасну Румунію, як місце, куди можна втекти від Речі Посполитої. Проте, брат Олекси потрапляє в Кам'янець-Подільський замок, який на той час належав Польщі. Фортеця у Кам'янці-Подільському є одним з найкрасивіших і найкраще збережених середньовічних замків в Україні. Це місце варто відвідати навіть без зв'язку з фільмом "Довбуш".


8. Каплиця Боїмів у Львові
Коли Олекса Довбуш ходив до церкви Святого Юра, католицька князівна відвідувала каплицю Боїмів. Ця чудова споруда розташована в самому серці Львова і внесена до списку історичних пам'яток. Її архітектура відповідає часам Олекси Довбуша.


9. Печера "Вертеба"


Хоча справжня печера Довбуша розташована в Карпатах поблизу Яремче, для зйомок фільму використовувалася печера "Вертеба" на Тернопільщині. Ця печера вражає своєю просторістю, у порівнянні з печерою Довбуша, і має зручний вхід.


10. Чемегівський Каньйон


Недалеко від справжньої печери Довбуша знаходиться чарівний Чемегівський каньйон. В цьому місці Олекса рятується від переслідування і зустрічає відлюдника Ізраїля бен Еліезера, засновника хасидизму, що додає цій історії колориту. Сьогодні Чемегівський каньйон перетворився на справжні тропіки Карпат з кришталево чистою водою, ліанами, папоротями та смерековими джунглями. Навіть поруч розташований маловідомий водоспад.


Сподіваємося, що допомогли Вам знайти саме те місце, яке ви обов’язково відвідаєте! А ось коньяк Довбуш Карпатський може стати чудовим супутником у вашій подорожі. Цей український напій, зі своїм багатим смаком та ароматом, підкреслить ваш зв'язок із культурною спадщиною країни та надасть вашим подорожам ще більше колориту. Спробуйте коньяк Довбуш Карпатский поблизу цих захоплюючих локацій, щоб відчути справжню атмосферу історії та пригод.9 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page