Поиск
  • ТМ "Довбуш Карпатський"

Відродження легенди про Довбуша – новий бренд з вогнем в душі!

Коньяк «Довбуш Карпатський» відрізняється волелюбним запальним характером та міцністю"Нащо легенду вигадувати, якщо легенда існує і потроху, невиправдано стирається з пам’яті", – подумали в компанії "Алеф-Віналь" і вивели на ринок новий коньячний бренд, давши йому ім’я славетного українського героя Олекси Довбуша. Але засновники новинки переконують: "Довбуш Карпатський" – більше ніж просто новий коньяк, тому що над розробкою "Довбушу" працювали кращі карпатські технологи".

Відсилка назви до карпатської легенди про Олексу Довбуша – не тільки пряма вказівка на походження новинки, але й краща характеристика самого напою. Як і відомий кожному українцю герой, коньяк "Довбуш Карпатський" відрізняється волелюбним запальним характером та міцністю.


Лінійка бренду складається з двох позицій: трьох- та п’ятирічної витримки, кожна з яких має свої особливості, унікальний карпатський смак та букет. Пляшку легко впізнати, завдяки оригінальній формі. А сповнена символізму етикетка – відсилка до міфу про славетне золото Довбуша, яке заховано благородним розбійником десь у карпатських горах і досі не знайдене. Таку ж монету сам герой носив з собою у якості оберіга. Не виникає сумнівів, що талісман принесе удачу і брендові, бо ж ті, хто вже спробував новинку, лишають лише схвальні відгуки.

"Довбуш Карпатський" вже доступний у вільному продажу на полицях більшості крамниць, тож ви самостійно можете оцінити новинку від "Алеф-Віналь" та відчути вогонь в душі.

252 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все